مجتمع چاپ پارچه مهدیسانگار

همکاران ما در مجنمع چاپ پارچه مهدیسا نگار

مهدیسا نگار فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1388 و تحت نام و برند ایساتیس نیک و زیر نظر یکی از مدیران حال حاضر برند سرکار خانم عباسی از یک اتاق بسیار کوچک در خیابان جمهوری تهران شروع کرد. مدیریت مهدیسانگار بعد از اتمام تحصیلات آکادمیک در رشته طراحی چاپ پارچه از دانشگاه شریعتی اقدام به تاسیس دفتر طراحی کوچکی کرد و پس از استقبال بسیار فراوان تولیدی ها و مشتریان و درخواست‌های مکررشان مبنی بر انجام فرآیند چاپ توسط خود مجموعه طراحی، در سال 1392 اقدام به گسترش فضای کاری خود کردند و طراحانی برجسته که همگی فارغ التحصیل رشته های مرتبط بودند به عنوان همکار جذب مجموعه شدند و فرآیند چاپ پارچه با یک میز 9 متری در یک آپارتمانی در همان خیابان جمهوری شروع شد.

پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، به علت بالا بودن کیفیت چاپ و طراحی‌های حرفه‌ای توسط مجموعه، حجم بالای سفارشات و سرعت پایین تیم چاپ پارچه ما در چاپ سفارشات مشتریان، باز هم تصمیم به گسترش فضای کاری خود کردیم و این بار با اجاره یک سوله 400 متری در شهر قدس تهران خدمات متنوع چاپ را با بهترین کیفیت و حرفه‌ای ترین طراحی به مشتریان عزیز و تولید کنندگانمان ارائه می‌کنیم.

از جمله خدمات قابل ارائه توسط مهدیسانگار می‌توان به چاپ سیلک اسکرین، چاپ سابلیمیشن، چاپ دیجیتال، چاپ رول پارچه، چاپ CMYK و .. اشاره کرد.

مهدیسا نگار توانسته است همزمان با به خدمت گرفتن 30 نفر پرسنل به شکل مستقیم و غیر مستقیم و صادرات محصولات چاپی به کشورهای کانادا و ترکیه سهم بسزایی را در اشتغال زایی کشور ایفا نماید.

تصویر رضا مسئول عکاسی در مجتمع چاپ پارچه مدیسا نگار
کارگران مهدیسانگار در حال چاپ روی پارچه